• Meškanie a Norerhisteron

    , Autor: Asdffdsa

    Dobrý večer,
    písala som vám ohľadom meškajúceho menzesu z dôvodu vysadenia antikoncepcie Desirett. Zatiaľ ste mi odporučili počkať cca do konca mesiaca.
    Momentálne mešká 11 dní, avšak ďalší týždeň by som bola rada bez menzesu. Tak mi napadlo či by som si mohla začať dávať Norerhisteron od štvrtka, ak dovtedy nedostanem samozrejme menzes. Že či sa môže takto odďaľovať menzes aj keď už sám o sebe mešká skoro 2 týždne. Červené víno ani horúci kúpeľ nezaberajú na vyvolanie, takisto keby mi dá injekciu hneď aj zajtra, nemusí zabrať. Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, takto online sa ordinovať veľmi nedá. Odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa, s ktorým môžete prebrať možné postupy.