• Špinenie a hematóm

    , Autor: Liliana222

    Pán doktor,prosím Vás vzniká hematóm v maternici len pri tehotenstve?Lebo môj gynekológ mi ešte ohľadom môjho špinenia ktorý trvá mesiac povedal že to vyzerá na hematóm, čiže je tam niečo čo je naplnene krvou a z toho stále vyteká krv.A tá sliznica je vysoká 16mm a som teraz 19dc.Spinenie trvá už mesiac.15-27dc špinenie potom menzes a zas špinenie od 11dc doteraz.Dakujem za objasnenie

    Dobrý deň, ak sa Vám hromadí krv v maternici, koagulá byť prítomné môžu. Môže sa jednať o hematometru. Ak sa vylúči tehotenstvo, bolo by to najvhodnejšie vyčistiť a prekyretovať.