• Krvacanie po tabletke po

    , Autor: Biankaaaaa4

    Dobry deň, chcela by som sa opýtať či je v poriadku krvácanie po tabletke escapelle. Resp. či mi to môže až tak upraviť menštruačny cyklus. Posledna menštruacia mi skončila 27.1 28.1 som mala sex s kondomom kt. praskol a 29.1 som vzala tabletku po. Včera t.j. 4.2 som dostaladalšiz menštruaciu. Krvacanie je dosť slabe. Nie som si ista či je to teda ozaj menštruacia alebo mi ta tabletka nejako uškodila. Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, emergentná antikoncepcia môže narušiť a rozhodiť menštruačný cyklus. Krvácanie je normálnym a pomerne častým prejavom. Keďže ste prakticky pár dní po menštruácii, krvácanie nemá byť prečo silné. Odsledujte si to.