Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
7,446 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje v 1. súkromnej nemocnici Košice-Šaca.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

  • Menštruácia po náhlom vysadení antikoncepcie

    , Autor:

    Dobrý deň pán doktor,
    3 mesiace som brala KarHleigh, avšak posledné týždne mi z nich bolo veľmi zle, neustále na vracanie, takze pri 4.blistri po uziti prvých siedmich tabliet som ich náhle vysadila. Samozrejme do 3.dni sa dostavilo krvácanie, ktoré je však neobvykle silne. Je to prosím normálna relácia? A kedy sa dostaví “normálna” menstruacia? Ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

    Dobrý deň, prerušením užívania hormonálnej antikoncepcie v priebehu blistra sa celý cyklus zmení. Špinenie môže byť silnejšie. Ďalšia menštruácia by sa mala dostaviť o 4 týždne, ale je to individuálne v závislosti od doby vysadenia antikoncepcie. Odsledujte si to. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.