• Menštruácia po náhlom vysadení antikoncepcie

    , Autor: veronika333

    Dobrý deň pán doktor,
    3 mesiace som brala KarHleigh, avšak posledné týždne mi z nich bolo veľmi zle, neustále na vracanie, takze pri 4.blistri po uziti prvých siedmich tabliet som ich náhle vysadila. Samozrejme do 3.dni sa dostavilo krvácanie, ktoré je však neobvykle silne. Je to prosím normálna relácia? A kedy sa dostaví “normálna” menstruacia? Ďakujem

    Dobrý deň, prerušením užívania hormonálnej antikoncepcie v priebehu blistra sa celý cyklus zmení. Špinenie môže byť silnejšie. Ďalšia menštruácia by sa mala dostaviť o 4 týždne, ale je to individuálne v závislosti od doby vysadenia antikoncepcie. Odsledujte si to. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.