• Ascorutin

    , Autor: Barborela

    Dobry vecer, chcem vyskusat ascorutin na silné krvácanie. Kedy ho mam zacat uzivat? A kolko tabliet treba denne a ako dlho uzivat? Ďakujem

    Dobrý deň, liek sa užíva obvykle v dávke 2-3x denne 1-2 tablety. Tablety sa užívajú nezávisle na jedle, vždy v celku a zapijú sa dostatočným množstvom tekutiny. Dĺžka liečby je individuálna, môže trvať aj niekoľko týždňov. Odsledujte si prípadné zmeny alebo pozitívne účinky na krvácanie.