• Špinenie

    Dobrý deň mam 33 rokou chcem sa opýtať či je normálne že 18 februára som mala menštrulaciu ktorá trvala 5 dni a nato 3 marca keď som išla na malú potrebu pri utreti som mala priesvitny hlien s primesou krvi niekedy aj trochu hnedý ,bez zápachu, už to mám 10dni no netrvá to celé dni asi 3×4 za deň .ďalšia menstulacia je o par dni 15 marca
    Môžete mi prosím povedať o čo môže ísť?
    Mám ešte jednu otázku, aká je norma sliznice maternice v mm?
    Vopred ďakujem

    Dobrý deň, takto je tažké sa k tomu objektívne vyjadriť. Možností je viacero, od prechladnutia, tehotenstva, ... V priebehu cyklu sa sliznica vplyvom hormónov zvyšuje a počas menštruačného krvácania dôjde k jej odlúčeniu, takže po menštruácii je sliznica najnižšia a pred menštruáciou najvyššia. Pri pretrvávaní ťažkostí a v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.