• Bolesť

    Dobrý deň vždy pred menštruáciou mávam strašné bolesti konečníka, prídu vždy večer a nemôžem sa ani pohnúť. Vždy sa snažím sedieť čo najdlhšie aby to nebolo, už som zúfalá.

    Dobrý deň, môže sa jednať o rektovaginálnu endometriózu, ale možností je viacero. Navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrení určí další postup.