• mešká mi to

    Dobrý deň, už som jednu otázku mala ale mam tam preklep pardon. Posledný pohlavný styk som mala v decembri, menštruáciu mam pravidelne (relatívne), teraz mešká 3 dni. Od posledného styku som mala 2x menštruáciu a všetko normálne. ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, stane sa, najmä vplyvom stresu, ale aj pod vplyvom iných okolností, že menštruačný cyklus “hapruje” a menštruácia sa dostaví neskôr aj u žien s pravidelným menštruačným cyklom. Ak ste mali posledné dva mesiace pravidelnú menštruáciu, je veľmi málo pravdepodobné, ale nie nemožné, že ste tehotná. Pre jednoznačné vylúčenie alebo potvrdenie prípadného tehotenstva, ako aj v prípade akýchkoľvek nejasností alebo ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.