• Dlhé meškanie menštruácie

    Dobrý deň mám 15 rokov a menštruacia mi mešká viac ako 1 rok menštruáciu som dostala asi v 13 no zo začiatku som ju mala dosť nepravidelnú.Jeden mesiac som mala ďalšie dva nie.Bojim sa aby to nemalo dôsledky v budúcnosti.Za odpoveď Ďakujem.

    Dobrý deň, nemusí to mať žiadne následky, u niektorých dievčat je nástup menštruácie podobného charakteru. Navštívte Vášho obvodného gynekológa.