• Tehotenstvo alebo rozhádzaný cyklus?

    , Autor: zuzka78

    Dobrý deň,
    chcela by som sa opýtať ohľadom menštruácie. Pred dvoma mesiacmi som začala brať antikoncepciu (Natalya), dovtedy som mala pravidelný cyklus, po dobratí prvého balenia som nedostala menš.. Urobila som si dva testy, boli negatívne. Tak som začala brať druhé balenie, to som dobrala pred dvoma dňami, ale menšt. som opäť nedostala. Je tu možnosť, že som tehotná, aj napriek tomu, že testy boli negatívne alebo mi len antikoncepcia tak rozhádzala cyklus? Ktorá možnosť je pravdepodobnejšia? Tehotenstvo alebo pomenený cyklus? Príznaky nebadám, možno ešte po prvom balení, časté močenie, naliate prsia, ale testy negatívne. Jedine, čo mám, sú bolestivé a naliate prsia, ale to som taktiež zvaľovala na tabletky. Je tu šanca, že čakáme? Zajtra som objednaná ku dr, ale ja som strašne nedočkavá a chcem vedieť, či by som mohla byť tehotná :)
    Ďakujem za vašu odpoveď,
    s pozdravom :)

    Dobrý deň,
    skôr sa domnievam , že ste jednoducho nedostala menses, niekedy pri HAK menses nebýva vôbec,
    ak ste užívala pravidelne , je pravdepodobnosť otehotnenia minimálna, avšak nie vylúčená
    s pozdravom