• Skracovanie menstruacneho cyklu

    Dobry den,
    som 6 mesiacov po vyvolavanom potrate v 22.tt. Kyretaz mi nerobili, iba ma vycistili rukami. Ultrazvuky po zakroku boli v poriadku. Prvu menstruaciu som dostala asi po 5 tyzdnoch od potratu, druhu som mala po 30 dnoch a potom sa mi zacal cyklus postupne skracovat. Dalsiu som mala po 26 dnoch, potom 29, 25, 26 a teraz znova po 25 dnoch. Pred tehotenstvom a potratom som mavala 28-30 dnovy cyklus. Prosim, poradte mi, ci je to normalne alebo mam zajst ku svojej gynekologicke. Este dodam, ze sa s manzelom opat pokusame o dieta, zatial vsak neuspesne. Dakujem za odpoved.

    Dobrý deň, tieto i podobné zmeny cyklu sa vyskytovať môžu,
    zatiaľ sa tým znepokojovať nemusíte, ak bz vás však situácia trápila, prípadne by sa vám dlhšie nedarilo otehotnieť k lekárovi určite zájdite na kontrolu , urobí UZV skontroluje i maternicu i vaječníky
    s pozdravom