• Meškanie menštruácie a následne dlhá menštruácia

    dobrý deň, nikdy som nemala niaky extra pravidelný cyklus.... Ale teraz mi 2 mesiace meškala menštruácia a teraz som ju dostala ale obvykle mi trvá tak 7 dní ale teraz sú to už 2 týždne a vôbec to nevyzerá, že by prestávala. Volala som už aj svojmu lekárovi, ale tam mi povedali, že pokiaľ ma nič nebolí, je všetko v poriadku a nemusim sa obávať a chodiť nemám. Ja sa ale stále, bojím, kedže sa snažíme o bábatko´, tak sa bojim aby, som niečo nezanedbala. Poradte mi prosim.
    Tehotná určite niesom, robila som si test
    Ďakujem, za vašu odpoveď

    Dobrý deň,
    ak dva týždne krvácate určite to v poriadku nie je a váš lekár by vás určite skontroovať a vyšetriť mal
    objednajte sa, prípadne tam rovno chodťe, je nemožné aby sa niekto nezaoberal a neriešil to, že dva týždne krvácate,
    ochudobňujte tým svoj organizmus o cenné látky, krvné farbivo a podobne, nie je to len tak...treba analyzovať dôvod krvácania, a ak by bolo nutné ho prípadne zastaviť
    s pozdravom