• Meškanie manštruácie po ukončení dojčenia

    Dobrý deň, 22.8 sa mi narodila dcéra, kojila som riadne, avšak som musela začať prikrmovať. Mlieko sa mi strácalo, dostala som prvú menštruáciu po pôrode a to v piatok 16.10. trvala len 3 dni, pričom som pred pôrodom bola zvyknutá na silnejšiu a dlhšiu..ale to je asi v norme. Prestala som kojiť úplne, no tento mesiac mi menštruácia ešte neprišla. Teoreticky by som mohla by aj tehotná, ale robila som si tehotenské testy a všetky boli negatívne. Myslíte si, že mi môže meškať z ukončenia kojenia? alebo s amám vážne báť, že by som mohla byť tehotná? Doteraz som mala menzes vždy pravidelný. Neviem či sa mám báť. Včera ma trochu pobolievalo brucho, takisto som špinila. Už ma ani nebolí, ani nešpiním. Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    tehotná samozrejme byť môžte
    taktiež môžte maž ešte nepravidlenosti cyklu
    určite nie z ukončenia dojčenia, ale stavy spolzu môže súvisieť
    ak sa menses nedostaví, opakujte teh.test
    s pozdravom