• dlhšia menštruácia

    , Autor: jana11

    Dobrý deň, mám taký problém. Začala som užívať antikoncepciu Mistra, od prvého dňa ju užívam pravidelne tak ako mám, no menštruačné krvácanie mám už 10. deň rovnako silné tak ako v ktorýkoľvek iný. Je to normálne, pretože je to spôsobené antikoncepciou alebo sa mám poradiť radšej s lekárom? Dakujem.

    Dobrý deň,
    na začiatku užívania nového preparátu antikoncepcie sa tieto a podobné nepravidelnosti môžu vyskytnúť. ak však bude krvácanie trvať 14 dní navštívte lekára. Ak by sa tieto problémy opakovali aj v nasledujúcom cykle je nutné zmeniť typ antikoncepcie.