• Niekoľko dňové krvácanie

    Dobrý deň prosím mohla by som sa s Vami poradiť ohľadom jedného problému?Cyklus mám pravidelný v priemere 30 dňový .. Menštruáciu som mala od 10.7 do 14.7. Stále mi trvá 5 dní...
    Bola som v 9.dni cyklu na gynekológii na preventívnej prehliadke . Robila mi cytológiu . Bolo to minulý týždeň vo štvrtok 18.7. Urobila mi aj folikulometriu
    Mala som vajíčko v pravom vaječníku. Ja nikdy nekrvacam ani nespinim počas ovulácie. Vlastne ani neviem kedy ju mám. Občas slabé tlaky v podbrušku pociťujem, ináč nič. A po vyšetrení, 3 dni nato som začala spinit a krvácať. Nie je to veľmi silné ale ma to znepokojuje. Už štvrtý deň krvacam a neviem prečo. Dnes je tá krv tmavšia ako predošlé 3 dni .. Menštruácia to nie je, keďže som ju mala predtým. Mohla mi nejako cytológia poškodiť? Nezačala som krvácať ihneď po vyšetrení ale až po dvoch dňoch. ???? A neviem čo to je, prečo.. Nikdy som také nemala
    S menšími možno prestávkami krvácanie trvá už asi 5-6 dní

    Dobrý deň, príčin špinenia, či slabého krvácania môže byť viacero. Po realizácii onkocytologického steru z krčka maternice sa môže vyskytovať špinenie, najčastejšie v deň vyšetrenia, ako aj deň, či dva po vyšetrení. Stretol som sa však už aj s tým, že po stere z krčka žena začala špiniť na tretí deň. ďalšou príčinou môže byť ovulačné špinenie, ktoré mohlo byť spôsobené podráždením krčka maternice sterom. Ťažko takto povedať. Odsledujte si to. Takto sa Vám naozaj neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri pretrvávaní ťažkostí, ako aj v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.