• Mam podla Vas pouzivat deflagyn?

    , Autor: Chkeller

    Dobry den, mne v marci vysiel z cytologie ascus bez hpv, ale v maji pri kontropnom stere uz negativny ascus a aj negativne hpv. Mam manzela 13 rokov.l, ale sem tam zapal mocovych ciest, svrbenie, a klasicke problemy. Pri steroch mam opakovane kvasinky a s. faecalis. Velakrat si davam probio cipky - idelyn a gynimun.

    Chcem sa od Vas opytat, ci odporucate pouzivat deflagyn, kedze mi v marci vysiel ascus, ale v maji uz nic. Kupene mam, ale stoji v skrini....

    Uzivam aj na imunitu vitaminy hpvirron a indonal. Robim si 3 mesacnu kuru.

    Dkaujem

    Dobrý deň, ak už máte Deflagyn kúpený, môžete ho použiť. Poškodiť Vám určite nepoškodí. Aplikáciu spomínaných vaginálnych probiotík chválim. Kontrolu onkocytologického vyšetrenia realizujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa.