• dlhý let po konizácii

    , Autor: Era

    Dobrý deň,
    moja dcéra 32 rokov podstúpila konizáciu dna 22.3.2023 - výsledky boli v poriadku, poškodené bunky boli odstránené, je už po menštruácii a zatiaľ je všetko v poriadku. Moja otázka je či môže absolvovať dlhý cca 20 hodinový let v máji?
    Ďakujem

    Dobrý deň, ak dcéra nemá žiadne ťažkosti, nevidím dôvod na to, aby nemohla absolvovať spomínaný let lietadlom.