• Akcia srdiečka

    , Autor: Diana2710

    Dobrý večer pán doktor chcela by som sa informovat ohľadom dcéri je v 11 tyždni tehotenstva boli sme na sono v 8 týždni a srdiečko bylo, dnes me boli zase na sono ale nám povedali že akciu srdiečka nevidia. Je ešte tá možnosť že by jej spravili neaký iní ultrazvuk alebo niečo iné aby počuli srdiečko? Nechcemesa len tak vzdať ak je neaka ešte iná možnosť čo ak mu srdiečko bije prosím vás o radu. Ďakujem

    Dobrý deň, ak v 11. týždni tehotenstva nie je prítomná akcia srdca plodu, aj napriek tomu, že dcéra nemá žiadne ťažkosti, jedná sa o zamlčaný potrat. Akcia srdca v tomto týždni tehotenstva je viditeľná a počuteľná aj na menej kvalitných USG prístrojoch. Postupujte podľa odporúčaní vyšetrujúcich lekárov.