• Pálenie pri močeni

    , Autor: Pitonka

    Dobrý den ja by som sa chcela opýtať mam uz dlhodobo problémy s pálením pri dokončovaní pri močeni. Najpr som brala dvoje antibiotiká ktoré mi nasadila moja obvodná doktorka pretože v moci som mala krv a leukocyty predpísala mi ciprofloxacin sandoz 500 a suprax 400. Po týchto dvoch antibiotikách som na chvíľku pocítila úľavu cca týždeň . Ale po týždni sa mi to vrátilo a začalo ma opäť palit pri močeni zašla som ku gyn. Ten my zobral stery s povedal ze treba preliecit vytoky tak mi predpísal macmiror masť. Beriem ju asi týždeň a nepociťujem žiadnu úľavu skor by som povedala ze ma to Pali este viac porodim poraďte mi co mam robit.

    Dobrý deň, ak to ešte nebolo u Vás realizované, vhodné je vyšetriť moč na kultivačné vyšetrenie, aby sa zistilo, ktorá baktéria Vám spôsobuje ťažkosti. Tak isto je vhodné cestou obvodného gynekológa realizovať výter z pošvy na kultivačné vyšetrenie. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť.