• Rakovina vajcovodu

    , Autor: Ona

    Dobrý deň. Prosím Vas, 21.3 som bola operovana a bola mi diagnostikovana rakovina vajcovodu. Podstúpila som úplnú hysterektómiu. Teraz mám za sebou už 3 chemoterapie a ešte 3 ma čakajú. Cítim sa dobre.
    Mozem sa kúpať v bazéne? Máme pri dome plavecký bazén, vždy som rada plávala ale neviem či je momentálne vhodné sa v bazéne kúpať.
    Dakujem za odpoveď.
    Iva

    Dobrý deň, aj keď osobne si myslím, že sa kúpať môžete, nepoznám žiadne bližšie okolnosti, či informácie. Najvhodnejšie je sa ohľadne povoleného režimu pýtať vyšetrujúcich lekárov, ktorí majú k dispozícii všetky informácie a najobjektívnejšie sa Vám vedia vyjadriť.