• Tehotenstvo

    , Autor: Veroni7

    Dobry den chcem sa opytat ci je mozne otehotniet na 6 den po menstruacii.Dlzku cyklu mam 27 dni a dlzku menzesu 6 dni.
    V pripadnom tehotenstvne nebude problem HPV?
    Dakujem za odpoved.

    Dobrý deň, otehotnieť sa dá prakticky kedykoľvek počas cyklu, pravdepodobnosť je však rozdielna. HPV nemusí robiť žiadne ťažkosti, na druhej strane však môže spôsobiť zmeny na krčku, či vznik rôznych foriem bradavíc, ako aj samotný vplyv na správanie sa krčka maternice, aj počas tehotenstva.