• Tmavo-hnedý výtok

    , Autor: lienka8

    Dobrý deň. Pred necelými 2 týždňami sme mali nechránený pohlavný styk, no partner sa do mňa neurobil. Vytiahol sa v dostatočnom predstihu. Navyše som mala počas tych dni mala nízku šancu na tehotenstvo, podla aplikacie, kde si svoje dni značím. Týždeň na to, mi začal hnedý výtok a postupne je tmavší. Robila som si aj tehotenské testy, posledný dnes (najspoľahlivejší) a všetky mi vyšli negatívne. Dnes mi začali ak bolesti podobné menštruácii, ale stále nekrvácam. Vedeli by ste mi prosím povedať, o čo môže ísť. Mebštruácia mi mešká 2 dni, ale moj cyklus je nepravidelný. Väčšinou mi meškáva 4-5 dní. Tmavý hnedkastý výtok mam uz asi 4 dni. Vopred ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, za predpokladu nechráneného pohlavného styku sa tehotenstvo jednoznačne vylúčiť nedá. Tehotenský test má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Odsledujte si to. Pre jednoznačné potvrdenie alebo vylúčenie tehotenstva navštívte Vášho obvodného gynekológa.