• Progestanelle a výsledky testov

    , Autor: Kvetka404

    Dobrý deň, ovplyní užívanie Progestanelle 100 mg výsledky týchto testov? Ak áno, ako?

    S-TSH
    S-fT4
    S-DHEAS
    S-TST
    S-PROG
    S-PRL
    AMH
    S-FSH
    S-LH
    S-E2
    S-17OHPRO
    S-fTST
    S-SHBG
    FAI

    Poslednú tabletku Progestanelle užijem 1.4., odber na testy bude 4.4.

    Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.

    Dobrý deň, Progestanelle je hormonálny preparát obsahujúci progesterón. Čo sa týka odberov hormonálneho profilu, S-PROG by teda malo byť vyššie.