• Spinenie po ovulacii

    , Autor:

    Dobrý deň, chcem sa vás opýtať- keďže sa mi tomstalo po prvý krát. V sobotu som mala prvý krát silne ovulacne bolesti a pichanie na ľavom vajecniku, ktoré po pár hodinách prestalo. V ten večer mi vyšiel pozitívny ovulacny test.. snažíme sa o babo.. v pondelok podvečer som začala mat hnedé spinenie, ktoré pretrváva. Je to normlane alebo mám ísť ku gynekológovi? Nikdy sa mi ešte nestalo žeby som mala takú intenzívnu ovulaciu a ani spinenie.. ďakujem :)

    Dobrý deň, príčin Vašich ťažkostí môže byť viacero. Čo sa týka ovulačného krvácania, či špinenia, to môže trvať 2 - 3 dni. Odsledujte si to. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.