• Prasknuta cysta?

    , Autor: Sandrusiik

    Dobry den prajem. Chcela by som sa opytat... 2 dni pred planovanym datumom menstruacie ma dost silno zabolelo v podbruchu a nasledne som spozorovala o 2hod na to uplbe slabunks bledoruzovy vytok ktory sa uz neopakoval. Raz som ho videla a odvtedy nic, chcem sa opytat ci sa moze jednat o prasknutu cystu ? Vobec nic ma neboli no menstruacia mi meska uz 3 dni ale to je u mna zvykom.dakujem vopred za odpoved

    Dobrý deň, ak by aj došlo k prasknutiu cysty vaječníka, výtokom sa to určite neprejaví. Odsledujte si to. Ak nie je vylúčené tehotenstvo, pri meškaní menštruácie 14 dní si realizujte tehotenský test.