• celková hysterektómia

    , Autor: PitonackaM

    Pekný 11.3.2021 mi urobili celková hysterektómia, dnes má prepustili domov a cítim pálenie zospodu. Môže to byť spôsobené dlhším sedenim v aute? Môžem si na to dať napríklad kúpeľ z dubovej kvory, alebo radšej nič ken častejšie umývať vlažnou vodou??
    Ďakujem Martina

    Dobrý deň, odsledujte si to. Nemyslím si, že 4 dni od operačného výkonu sa u Vás rozvinula mykóza, či vaginálna infekcia. Kúpeľ by som si teraz nerealizoval, skúste si aplikovať vaginálne probiotiká.