• Užívanie ATB

    , Autor: Siana

    Dobry deň, prosim Vas , ked uzivam Entizol na vkladanie, mozem si vkladať pocas liečby aj nejake probiotikum , alebo antimykotikum ? Ak ano , tak ake? A ako mam postupovať po liečbe , aby sa mi popravilo prostredie v pošve . Dakujem

    Dobrý deň, vaginálne probiotiká je vhodné užívať po ukončení liečby Entizolom. Prípravkov vaginálnych probiotík je niekoľko, v lekárni Vám určite poradia. Pred liečbou vaginálnymi probiotikami si môžete realizovať aj vaginálne výplachy Cloginom alebo Rosalginom.