Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
12,427 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje v Nemocnici AGEL Košice-Šaca.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa
 • Ťažká dysplázia krčka maternice

  , Autor:

  Dobrý večer, budúci týždeň mi má byť robená konizácia na Vašom oddelení, chcem sa spýtať, ako dlho sa ostáva po takomto zákroku v nemocnici? Ďakujem za odpoveď.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, ak je všetko v poriadku, hospitalizácia na našej klinike trvá jeden až dva pooperačné dni v závislosti od rozsahu výkonu, pooperačnému stavu a ďalším okolnostiam.

Podobné otázky

 • Tazka displazia krcka maternice

  , Autor:

  Dobry den chcem sa opytat,som v 21 tyzdni tehotenstva a mam napisanu diagnozu"tazka dysplazia krcka maternice"dalej sa v sprave uvadza "na zadnej pere nehomogenna skor gulovita lezia priemeru 23mm nesotro ohranicena"chcem sa opytat co to pre mna znamena v 21 tyzdni tehotenstva ci sa to da liecit a ci mozem mat uz vyvijajucu rakovinu krcka maternice.Dakujem

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, bez videnia nálezu a poznania všetkých informácií, výsledkov vyšetrení a okolností je veľmi tažké sa objektívne vyjadriť. Najvhodnejšie je sa pýtať obvodného gynekológa, pripadne vyšetrujucich lekárov. Ťažká dysplázia krčka maternice neznamená karcinóm, je to však prekanceróza. Čo sa týka útvaru na krčku, ak sa niečo Vášmu obvodnému gynekológovi niečo nezdá, pacientka sa odosiela na vyššie pracovisko, kde vedia zhodnotiť nález pripadne realizovať odobratie vzorky na histologizáciu a následne potom sa určí ďalší postup.