• Ovulácia/plodné dni

    , Autor: Miška_1109

    Dobrý deň, je možné mať ovuláciu bez vodnatého hlienu len s tým že ma bolia prsia a bolí ma jedna strana vaječníku? Lebo sa mi stáva že niekedy mi vynechá ten vodnatý hlien a nie som si istá či mám plodné dni alebo nie s tým že mám len príznaky, pretože viem že sa stáva že sa ten proces nespustí a až po ďalšej menštruácii.
    Ďakujem

    Dobrý deň, niektoré ženy ani nevedia, kedy ovulujú, nemajú žiadne príznaky. Naopak, niektoré ženy majú intenzívne ovulačné bolesti. Spominaný vodnatý hlien sa počas ovulácie nemusí stále vyskytovať v rovnakej intenzite. Odsledujte si to. Ak sa snažíte otehotnieť, najvhodnejšie je mať nechránený pohlavný styk pravidelne, 2 - 3x týždenne, no najmä v období 6 dní pred očakávanou ovuláciou. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.