• Čierny výtok

    , Autor: Aduszia

    Dobrý večer keďže je na toľko takáto situáciu aká je a dostanem sa ku svojej gyn. až v pondelok chcem sa spýtať čo znamená čierny výtok? Mám už týždeň alebo dva hnedý mala som už aj bolesti také v podbrusku ako keby mam menštruáciu. Dnes som išla na Wc mala som kusy čierneho vytoky ale aj krv. Čierny výtok mi začal dnes. Menštruáciu mam dostať 2 novembra. Môže to byť s tým súvisiace? Bojím sa aby nešlo o niečo horšie, keďže som pred 2 týždňami zabudla vypiť antikoncepcnu tabletku.

    Dobrý deň, príčin Vašich ťažkostí môže byť viacero. Takto sa Vám bližšie objektívne vyjadriť neviem. Odsledujte si to. Každopádne odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrení a poznania všetkých okolností určí ďalší postup.