• Menštruacia po duphastone

    , Autor: Mončiči 123456

    Dobry deň moj gynekolog mi predpisal duphaston na vyrovnavanie cyklu. 2 mesiace som brala duphaston. Normalne mi prišiel menzes po uživani duphastonu na 2 alebo 3 deň. Minuly mesiac od 24.8.2020 som brala duphaston do 2.9.2020 a dnes už je 5.9.2020 a menzes nikde. Možete mi poradiť či som mohla otehotnieť, lebo s manželom som mala pohlavny styk každy deň aj dnes rano. Moja otazka je či možem byť tehotna alebo nie. Za odpoveď vopred dakujem.

    Dobrý deň, ak ste mali nechránený pohlavný styk, tehotenstvo nie je vylúčené. Pre jednoznačné potvrdenie alebo vylúčenie tehotenstva navštívte Vášho obvodného gynekológa.