• 1 pohlavný styk

    , Autor: Kristinôčka

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať. Mala som 14.8 prvý pohlavny styk s partnerom. Bola som 4 dni po menštruácii, styk bol nechraneny ale všetko išlo von. Týždeň na to 22.8 sme mali znovu pohlavný styk ale s ochranou. Na ďalší deň som krvacala + menšie zrazeniny. Deň na (pondelok) som mala menšie bolesti na ľavej strane pod rebrom + taký hnedkasty zapachajuci výtok. V utorok bolesti prechádzali na ľavú stranu dole akoby na lavy vajecnik alebo hore, kde ma pichalo pod ľavou lopatkou + ma za tieto dni svrbela a palila pošva. Dnes mám stále bolesti pod ľavým rebrom ktoré prechádzaju do krížov a občas na pravú stranu pod rebrá. V piatok idem na vyšetrenie ale chcem sa opýtať, je tu nejaká malá pravdepodobnosť že môžem byť tehotná? Prípadne nejaká reakcia na kondom? Ďakujem

    Dobrý deň, do úvahy pripadá viacero príčin, jednou z nich je aj vaginálna infekcia. Takto sa Vám však neviem bližšie vyjadriť. Pri ťažkostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.