• Vytok

    , Autor: ivetaiveta

    Dobrý deň. Chcem sa opýtať.

    Od poslednej menštruácie som 21. Deň.
    Na 8. a 9. Deň som mala prerušovaný styk.
    Na 10. Deň po sexe som dostala spinenie, úplne bledá akoby krv jeden večer, ďalší den úplne tmavý výtok a výtok ma neopúšťa už 4. Deň i keď je slabší, akoby bledohnedy.
    O dieťa sa nesnazime. Styk sme mávali s ochranou a tentokrát bez ...
    Partner tvrdí, že si je istý, že sa urobil von, ma 31 a vo vzťahoch predtým fungoval iba bez ochrany . ale viete... Človek nikdy nevie.
    Ovulacne krvácanie som nikdy nemala ešte, mám 25 rokov.
    Mohlo ísť o uhniezdovanie?
    Sex bol po menštruácii na 8. A 9. Deň ešte som mala badateľné spinenie. A 10 dní na to večer bledokrvave spinenie a ďalšie dni večer výtok tmavej farby a aj po každom utreti je vidieť niečo na toaletnom papieri. Momentálne je výtok akoby kapucinovej farby.
    Je už čas na test ? Prípadne, akú veľkú perc. Sancu dávate tehotenstvu? Alebo iný problém? Ale doteraz som nič takéto nemala.
    Ďakujem pekne za odpoveď.

    Dobrý deň, ak ste mali nechránený pohlavný styk, tehotenstvo nie je vylúčené. Prerušovaný pohlavný styk nie je antikoncepcia. Odsledujte si to, pri meškaní menštruácie 14 dní si realizujte tehotenský test. Pre jednoznačné potvrdenie alebo vylúčenie tehotenstva navštívte Vášho obvodného gynekológa.