• Dehiscencia

    , Autor: erika8917

    Dobrý deň pán doktor písala som vám o dehiscencii maternice z vnútornej strany 1cm po pôrode sekciou 20.1.2020.dnes som bola za doktorom v nemocnici chcem sa opýtať môže sa dehiscencia sama zrast? Na troch sonach mi povedali ze to ide len operačne. Mam tesne pred menzesom je možné že to tam nemuseli kvôli tomu vidieť ešte mam ísť na sono počas menzesu. Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, predpokladám, že sa jedná o istmokélu. Sama nezrastie, je nutný chirurgický zákrok. Keďže nepoznám žiadne bližšie informácie ani okolnosti, neviem sa bližšie vyjadriť.