• Dlhotrvajúce špinenie

    , Autor: Kika777

    Dobrý deň, poslednú menštruáciu som mala 11.5. a trvala 6 dní. Cca po týždni od skončenia sa mi objavilo špinenie, niekedy hnedé, niekedy slabo ružové. Špinenie trvá už okolo 10 dní. Bola som aj u gynekologičky, povedala, že je všetko v poriadku, že sa jedná o ovulačné krvácanie a dala mi injekciu na zastavenie krvácania. Ale hnedé špinenie stále pokračuje. Neviete mi poradiť prosím? Ďakujem

    Dobrý deň, môže sa u Vás jednať aj o ovulačné špinenie, či krvácanie. Ak bolo vyšetrenie negatívne, odsledujte si to. Pri pretrvávaní špinenia, či krvácania navštívte Vášho obvodného gynekológa.