• pomoccc

    , Autor: Kikušik94

    Dobrý deň chcem sa spýtat bola som u onkogynekologa a potvrdil mi to co si myslel gynekolog ze mam nador na vajecniku.pan doktor povedal ze to musi ist cele von celý vajecnik chcem mi tam nieco nechat ale nema mi tam co nechat ze je napadnuti celý vajecnik.mam 26 rokov.a chcem sa spýtat ake sance mam aby som mohla mat aspon jedno dieta z jednim vajecnikom ? ale viec sa bojim ze sa mi to vrati aj na druhý vajecnik a potom uz deti nebudem mat vôbec ...strasne sa bojim :( dakujeeem

    Dobrý deň, žena môže normálne fungovať aj mať deti s jedným funkčným vaječníkom. Ak je vaječník postihnutý, s najväčšou pravdepodobnosťou už aj tak neplní svoju funkciu a treba ho odstrániť.