• Gynekologické problémy z vírivky

    , Autor: Zuzana195

    Dobrý deň, môj lekár mi potvrdil genit. herpes a pravdepodobne som ho dostala vo verejnej vírivke tak sa chcem spýtať či je možné tam zísakať aj iné pohlavné ochorenia a hlavne aj také nebezpečné ako ja HIV a podobne.

    Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, vo wellness je herpesové ochorenie možné dostať. Riziko HIV prenosu vírivka nemení. Na to je potrebné mať nechránený pohlavný styk.