• Prosím o radu

    , Autor: Nathallia

    Dobrý deň, táto vec sa mi stala už 2x...ráno som sa zobudila s mokrými nohavičkami (samozrejme nebola som pocikaná ani vzrušená ) prirovnala by som to k vode .. žiaden zápach žiadne zafarbenie nič.. čo to bolo ? Mala by som navštíviť gynekológa alebo je to normálne?

    Dobrý deň, nemusí sa jednať o nič Vážne. Mohlo sa Vám niečo pekné snívať. V momente zobudenia ste už nemuseli byť vzrušená. Pošva za istých okolností produkuje zvýšené množstvo sekrétu. Odsledujte si to. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.