• Krčok maternice

    , Autor: viky-2

    Dobrý večer chcela by som sa opýtať,vo vnútri posvy som nahmatala niečo tvrdé a na mnohých stránkach som čítala že to je krčok maternice ktorý často mení svoju polohu a ako je možné že som ho nikdy predtým nenahmatala...alebo je to niečo vaznejsie ?
    Ďakujem

    Dobrý deň, takto cez internet Vám neviem poradiť. Áno, je možné, že ste si vyhmatala krčok maternice. Závisí aj od toho, či je žena tehotná alebo nie, v ktorom je týždni tehotenstva, koľko má rokov, v akej fáze menštruačného cyklu je, ... Ak sa Vám však niečo nezdá, navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý po vyšetrení v zrkadlách a palpačnom vyšetrení zodpovie na Vaše otázky.