• možne tehotenstvo

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či môžem byť tehotná, ak mi menštruácia mešká už 13 dní, ale test ktorý som si robila ešte pred menštruáciou vyšiel negatívny. Ale v čase asi 5tich dní pred menštruáciou som mala slabučke hnede špinenie, ktoré trvalo jeden deň. Pri pohlavnom styku sme mali ochranu. Vopred ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    teh.test opakujte, prípadne vyhľadajte lekára na skontrolovanie UZV , prípadne odber HCG ak by sa menses nedostavila
    s pozdravom