• Silné špinenie

    , Autor: duda

    Dobrý deň pani doktorka.

    Pár mesiacov sa mi objavuje od 16 dňa cyklu silné špinenie (hnedý výtok), ktorý pretrváva až do prvého dňa menštruácie. Po návšteve môjho gynekológa mi bol predpísaný doxyhexal nakoľko mi vyšiel pozitívne ster na mykoplazmy a ureaplazmy. Zároveň mi bolo odporučené podstúpiť ošetrenie krčka maternice nakoľko mám ranky. Rada by som sa Vás opýtala, či po ošetrení krčka sa zmiernia moje problémy s výtokom. Za Vašu odpoveď Vám vopred veľmi pekne ďakujem.

    Dobrý deň,
    drobné ranky môžu kontaktne krvácať a z toho môže byť výtok, avšak u vás prichádza špinenie v druhej fáze cyklu, čo skôr naznačuje horm.dysbalnaciu, kt. by asi mala byť horm.podporená
    závisí samozrejme od nálezu vášho lekára
    ATB na preliečenie je v poriadku
    s pozdravom