• ranky v okoli posvy

    , Autor: kkkkikuska

    Dobry den. Mam 22 rokov. Mam 8.rokov staleho partnera avsak poslednu.dobu po pohl.styku sa mu spravia na.penise cervene vyrazky resp.bodky ktore ho.svrbia.avsak do 2-3 zmiznu. Ja som bola pred tyzdnom na preventivnej prehliadke a dostala som aplikator na vytok inak som v poriadku. Avsak posledne 4 dni.sa mi.v okoli.posvy spravili akoby ranky krvacajuce kt.stipu. som zufala avsak netusim z coho tak zrazu. Mozete mi poradit? Ps. Presla som z Hak Novynette na Dessiret
    dakujem!!!

    Dobrý deň,
    navštívte vášho gynekológa nech sa pozrie o akú infekciu sa jedná, ak to je infekcia, aby vám vdel doporučiť lokálnu liečbu
    S pozdravom