• Meškanie menštruácie a bolesť vaječníkov

    , Autor: jana96

    Dobrý deň.
    Mám dva problémy, prečo píšem. Prvým je že mi mešká menštruácia už 3 týždne.Vysadila som HAK a nedostala som menzes.Tehotná nie som robila som si 3 testy. Neviem či mám ísť gynekologovi aby mi dal vyvolávačku alebo nie. Druhým problémomje že už druhý deň mám silné olestivé k´če v oblasti vaječníkov a maternice. Kŕče sú dosť nepríjemné a velmi bolestivé. Čo to môže byť resp.z čoho ?
    Velmi ďakujem za skorú odpoveď

    Dobrý deň,
    v tomto prípade máte hneď dva dôvody aby ste navštívili lekára. Kvôli vyšetreniu prečo ste menštruáciu nedostali a kvôli vylúčeniu infekcie, eventuálne prípadnej cysty na vaječníku.