• bolesti v podbrušku po LSK

    , Autor: judit

    Dobrý večer, chcela by som poprosiť o Váš názor. SOm cca 3 týždeň po laparoskopii, mala som neustále avšak mierne bolesti v podbrušku tak ma moja lekárka poslala na LSK, kde zistili nepriechodnosť ľavého vajcovodu - odstranili mi vraj neaké zlté teliesko a mierne zrastenie pravého vaječníka s brušnou stenou.Po LSK mi oznamili že to mám z chronických záapalov a že by sommala čím skôr otehotnieť. Po LSK som nemala žiadne bolesti, iba som mala trošku citlivé vaječníky. Pred pár dňami som však mala pohlavný styk so svojím priateľom, na druhý deň sa mi opäť objavili mierne bolesti. Môže to byť následkom pohlavného styku? Alebo môže ísť o opätovný zápal?

    Dobrý deň,
    bruško je po laparoskpii ešte citlivé, preto bolesti pravdepodobne súvisia s operáciou, na druhej strane sa nedá vylúčiť vytvorenie zrastov po LSK.