• poradit

    , Autor: jarca

    Prajem krasne vianocne sviatky a v Novom roku 2014 len to najlepsie a sme vdacne asi vsetky zeny,ze nam viete aj takouto formou poradit.Prosim o radu v novembri mi vybrali maternicu aj vajecniky,zatial nemam navaly tepla gynekolog mi dal vyzivovy doplnok fin femiveltabs mam brat 1 tabletku kazdy treti den,mam 47 rokov a chcela by som vediet ci takyto vyzivovy doplnok staci aj na ostatne veci ako napr, aby moja plet priskoro nezostarla,aby nevypadavali vlasy ci toto staci ako nahrada estrogenu,ci by ste odporucila nieco ine. Dakujem pekne za odpoved

    Dobrý deň,
    je to veľmi individuálne, každá žena reaguje inak. Sama na sebe uvidíte ako sa budete cítiť. Väčšina žien je s touto terapiou spokojná a je pre ne postačujúca. Ak však budete pociťovať návaly a iné príznaky klimaktéria požiadajte lekára o inú terapiu.