• krvacanie po konizacii

    , Autor: odbornik6

    Dobry vecer p. doktorka,
    som 5 mesiacov po prirodzenom porode, 6.12. mi bola robena konizacia. Po zakroku som trosku spinila /hnedasty vytok/. 17.12. som dostala menzes /predpokladam, ze to bol menzes, vychadza mi to tak od PM/, avsak krvacam do teraz /siesty den/, pricom moja zvycajna dlzka menzesu je 3-4 dni. Chcem sa spytat, ci je normalne, ze sa menzes po konizacii predlzi, alebo sa mohlo stat, ze sa mi rozkrvacala rana na krcku? Nekrvacam silno, staci mi vymenit vlozku tak 2-3 krat denne, ale zda sa mi to dlho. Velmi pekne dakujem za odpoved. K.

    Dobrý deň,
    menštruačný cyklus sa v rámci života ženy môže meniť, preto nie je zatiaľ dôvod na paniku. Počkajte pár dní, ak menštruácia do 7 dní neustane navštívte lekára.