• bolest po pohlavnom styku

    , Autor: kiksop

    Dobry vecer

    Velmi by som ocenila vase stanovisko k mojmi problemzaujma ma nazor odbornika.
    Som s patnerom uz 5ty rok a vcera vecer som prvy krat po pohlavnom styku zacitila intenzivnu bolest v oblasti podbruska bolelo ma to celu noc dnes je uz vpohode. Viete mi prosim poradit co to moze byt obavam sa ze pri dalsom to bude boliet znova. Prosim vas o radu moze to byt nieco vazne je nutne navstivit mojho gynekologa.

    Vopred vam dakujem za vasu odpoved.

    Dobrý deň,
    veľmi ťažko odhadnúť bez vyšetrenia, no podobná bolesť je veľmi často ak pri pohlavnom styku praskne drobná cysta na vaječníku. Preto si myslím, že sa bolesť už vôbec nemusí zopakovať, a nemusíte sa obávať.