• Hm..

    Dobrý deň, od pôrodu ubehlo 5 týždňov a ja mám pocit, že mám vaginálnu mykózu môže sa vyskytnúť počas šestonedelia? Má to vplyv aj na dieťa keď ho kojím?? Ďakujem

    Dobrý deň,
    vyskytnúť sa to samozrejme môže, je potrebné preliečenie. Zakúpte si v lekárni Canesten, ak to neprejde je nutné navštíviť lekára. Dieťatku to neublíži, ani samotná mykóza, ani Canesten,