• gynekologycky problem

    dobry chcem sa spytat viem aj lahko otehotniet ak mam trosku začie maternicu?A manžel zatial si to pri pohlavnom styku,ked už mal byt hotovi tak si to vytiahol vcas a tvrdil,že nemohol sa domna urobit,ale ja som si vsimla,že ak si to vytiahol tak už striekal.Tak mohlo sa dostat niečo domna aj?dakujem

    Dobrý deň
    ak myslíte pod pojmom, že máte "začie" maternicu to, že ju máte otočenú dozadu tak samozrejme môžete otehotnieť aj tak. A pri takomto "prerušovanom" pohlavnom styku samozrejme môžete tiež otehotnieť.