• Vytok

    , Autor: amisu

    Dobry den. Mam 20 rokov, a trapil ma belavy vytok s ktorym som bola u svojej gynekologicky. Ta mi predpisala Macmiror 500 - do posvy, 8 dni. Po ich vyuzivani som dostala menstruaciu lenze po jej skonceni sa mi znovu objavil vytok, ktory je teraz zltej farby. To znamena ze mi lieky vobec nezabrali? kde moze byt problem ? Mam znovu navstivit svoju gynekologicku? Dakujem velmi pekne za odpoved.

    Dobrý deň,
    je to možné,ak sa výtok opakuje aj po preliečení bolo by vhodné odobrať kultiváciu z pošvy aby sa zistila príčina a konkrétna baktéria, ktorá výtok spôsobuje a cielene nasadiť liečbu.